Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200124861.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të përshtatshme për çdo mashkull që kërkon rehati dhe stil në të njëjtën kohë. Materiali i tyre përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike në kontakt me lëkurën.

Me një gamë madhësish nga M deri në 4XL, ato përshtaten lehtësisht me trupin dhe janë të përshtatshme për të gjitha format. Të brendshmet kanë një bel të rehatshëm dhe të butë që nuk shkakton irritim gjatë përdorimit të gjatë gjatë ditës.

Modeli i të brendshmeve është i dizajnuar për të ofruar liri lëvizjeje, duke ju lejuar të ndiheni të lirë dhe të qetë në çdo moment. Ngjyra blu e errët shton një prekje elegante dhe klasike në pamjen tuaj të përditshme.

  • Material: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Modeli i rehatshëm me bel elastik
  • Përshtatje e përkryer dhe liri lëvizjeje
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët