Blej tani

status:

Maicë e gjatë për femra Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200123674.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë e gjatë për femra nga marka Erdem İç Giyim.

Disponueshme në madhësi nga S deri në 3XL.

Ngjyra gri dhe përbërës i materialit 92% Viskoze dhe 8% Elastan.

Lloji i materialit; Viskoze Lycra.

  • Madhësitë e manekenit: Gjatësia: 177 - Gjoksi: 87 - Beli: 65 - Ijët: 95 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Hiri