Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200123335.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

15 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje të lartë pambuku dhe elastan për rehati maksimale.

Me një dizajn modern dhe ngjyrë gri, ato ofrojnë një kombinim të përsosur të stilit dhe funksionalitetit.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: Gri
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri