Blej tani

status:

Atlete dantelle për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200120808.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete dantelle për femra nga marka Erdem İç Giyim, të disponueshme në madhësi S deri në XL. Këto atlete janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë rehati maksimale.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% Elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike në kontakt me lëkurën. Tipi i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin e tij.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, S, XL
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjinia: Femra
  • Përmbajtja e materialit: 92% pambuk, 8% Elastan
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë