Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printime

Numri i produktit: HPG-200120591.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë komoditet të lartë.

Materiale e përbërë nga 92% pambuk dhe 8% elastan, që siguron një ndjesi të butë dhe fleksibilitet.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili ofron një qëndrueshmëri të mirë dhe elasticitet.

  • Madhësi në dispozicion nga S deri në XXL
  • Ngjyra të ndryshme me printime
  • Rehati dhe përshtatje për çdo lëvizje
  • Material i qëndrueshëm dhe i lehtë për të larë
  • Stil modern dhe dizajn atraktiv
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe