Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200114296.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje të lartë pambuku dhe elastan për rehati maksimale.

Disponohen në madhësi të ndryshme nga M deri në XXL për të përshtatur nevojat e çdo klienti. Ngjyra e bardhë klasike dhe dizajni i thjeshtë bëjnë këto të brendshme një zgjedhje ideale për përdorim të përditshëm.

Modeli i të brendshmeve është i përshtatshëm për trupin dhe ofron mbështetje pa kompromisuar lirinë e lëvizjes falë pëlhurës Lycra Single Jersey.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, XL, XXL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e pëlhurës: 92% Pambuk, 8% Elastan
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë