Blej tani

status:

Hellonke të shkurtra për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200113728.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brandi Erdem İç Giyim sjell hellonke të shkurtra për femra, të përshtatshme për madhësitë S deri në XL. Këto hellonke janë të bëra nga pëlhurë e butë dhe elastike, me përmbajtje 95% pambuk dhe 5% elastan, duke ofruar komoditet të lartë gjatë përdorimit.

Tipi i pëlhurës është Lycra Single Jersey, e cila është e njohur për qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin e saj. Hellonket janë në ngjyrë të bardhë, e cila ofron një pamje klasike dhe të pastër.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Përbërja e pëlhurës: 95% pambuk, 5% elastan
  • Tipi i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Rehati dhe fleksibilitet për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë