Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200113087.4
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga marka Erdem janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ata janë të disponueshëm në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Masat variojnë nga M deri në XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit është 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit të përditshëm.

  • Disponueshëm në ngjyra të zeza, të bardha dhe gri
  • Masat nga M deri në XXL
  • Përbërja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Dizajnuar për rehati dhe qëndrueshmëri
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri