Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zezë

Numri i produktit: HPG-200113025.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar rehati dhe stil. Ato janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje të lartë pambuku dhe elastane për një ndjesi të butë dhe elastike.

Me një gamë madhësish nga S deri në XL, këto të brendshme përshtaten për çdo trup. Ngjyra e tyre e zezë dhe detajet me dantella shtojnë një prekje femërore dhe elegante.

Materiali Lycra Single Jersey siguron që të brendshmet të qëndrojnë në vend dhe të mos shkaktojnë bezdi gjatë ditës.

  • Madhësi në dispozicion: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastane
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Dizajn me dantella për një pamje të hollë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë