Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200111798.2
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga 100% pambuk i këmbyer, duke ofruar komoditet dhe butësi gjatë gjithë ditës. Materiali i tyre, Single Jersey, është i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të mbajtur formën edhe pas shumë larjeve.

Me një gamë të gjerë madhësish nga S deri në XXL, ato janë të përshtatshme për çdo trup. Ngjyra blu e errët është e lehtë për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje dhe është ideale për përdorim të përditshëm.

Dimensionet e manekinit janë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, dhe madhësia e produktit të veshur nga manekini është M, që ju ndihmon të keni një ide më të qartë për përmasat e produktit.

  • Materiali: 100% pambuk i këmbyer
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Tipi i materialit: Single Jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri në përdorim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët