Blej tani

status:

Body Bra për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200109298.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Body Bra nga Erdem është i përshtatshëm për femra dhe vjen në një gamë të madhësive nga 85 deri në 120.

Përmbajtja e materialit është 100% pambuk, duke ofruar një ndjesi rehati dhe natyraliteti gjatë përdorimit.

Lloji i materialit është single jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin e tij.

  • Madhësi të disponueshme: 85, 90, 95, 100, 105, 110, 120
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Single Jersey
  • Pa tela dhe pa kapëse
  • Ngjyra: e bardhë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë