Blej tani

status:

Maicë atlete Erdem për femra, e zezë dhe e bardhë

Numri i produktit: HPG-200105066.8
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë atlete nga Erdem İç Giyim, e disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe e zezë.

Gama e madhësive nga S deri në XL për përshtatje të përkryer.

Përmbajtja e pëlhurës është 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar rehati dhe lëvizje të lirë.

  • Pambuku i butë dhe elastani për komoditet maksimal.
  • Stil atlete për përdorim sportiv dhe të përditshëm.
  • Qafa e ekuipazhit për një pamje klasike dhe të thjeshtë.
  • Disponueshme në dy ngjyrat kryesore që kombinohen lehtësisht.
  • Përshtatje e shkëlqyer falë gamës së gjerë të madhësive.