Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200103757.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

8 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për të ofruar rehati dhe përshtatje të përkryer. Materiali është kombinim i pambukut dhe elastanit, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirta, këto të brendshme klasike janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Madhësitë variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi në dispozicion: 3XL, 4XL, L, M, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë
  • Përmbajtja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë