Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200102442.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 50

Përfshinë TVSH 18%

11,90 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe elasticitet.

Disponohen në ngjyrat e bardhë, të zezë dhe gri, dhe në madhësi nga M deri në XXL.

  • Pambuk dhe elastan për komoditet maksimal.
  • Disponueshme në madhësi të ndryshme.
  • Ngjyra të bardha që përshtaten me çdo veshje.
  • Lycra Single Jersey që ofron një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme.
  • Ideal për përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë