Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me ngjyra

Numri i produktit: HPG-200098286.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të përshtatshme për madhësitë nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit është 92% pambuk dhe 8% elastan, që ofron rehati dhe përshtatje të lartë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili siguron një ndjesi të butë dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përmbajtje e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe përshtatje
  • Ngjyra të ndryshme
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe