Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me dantella të bardha

Numri i produktit: HPG-200097406.1
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

5 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendshmet e grave nga Erdem İç Giyim janë të përshtatshme për madhësinë e trupit S dhe ofrojnë një kombinim të rehatshëm dhe tërheqës. Ato janë të bardha në ngjyrë dhe kanë detaje me dantella që shtojnë një prekje femërore dhe elegante.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe fleksibilitet. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit.

Me një gamë madhësish nga S deri në L, këto të brendshme janë të dizajnuara për të përshtatur nevojat e ndryshme dhe për të siguruar një përshtatje të përkryer për çdo grua.

  • Madhësi për trupin S
  • Ngjyrë e bardhë
  • Detaje me dantella
  • Përbërje: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë