Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200097172.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehatie dhe stil. Ata janë të disponueshëm në një gamë të madhësive që përfshijnë S deri në XXL, duke u siguruar që të përshtaten me trupin tuaj.

Materiali i përdorur për të brendshmet është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të thithur lagështinë, duke ju mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit është single jersey, i njohur për elasticitetin dhe komoditetin që ofron. Ky lloj materiali gjithashtu ndihmon në ruajtjen e formës së të brendshmeve edhe pas shumë larjeve.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: blu e errët
  • Rehati dhe stil
  • Materiali single jersey për komoditet maksimal
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët