Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200096183.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 80

Përfshinë TVSH 18%

12,30 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për të ofruar komoditet dhe stil. Materiali modal i përzjerë me pambuk dhe elastan siguron një ndjesi të butë dhe një përshtatje të përkryer.

Disponueshme në ngjyrë të bardhë, këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

  • Ngjyrë: e bardhë
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Përmbajtja e materialit: 46% modal, 46% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Modal
  • Dizajn për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë