Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200096018.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer për një ndjesi maksimale rehatie dhe qëndrueshmërie. Ata janë të disponueshëm në ngjyrën vishnje dhe në madhësi të ndryshme që përfshijnë S, M, L, XL dhe XXL për të përshtatur nevojat e çdo klienti.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Lloji i materialit është single jersey, i njohur për elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e tij.

  • 100% pambuk për komoditetin më të lartë
  • Disponueshëm në ngjyrat: e zezë, e bardhë, gri, e tymosur, kuq e errët, bezhë, kafe, blu dhe blu marin
  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët