Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200090343.9
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

6 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendshmet klasike për femra nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për të ofruar rehati maksimale. Përdorimi i teknologjisë pa qepje siguron një ndjesi të lehtë dhe të përshtatshme gjatë gjithë ditës.

Këto të brendshme janë të disponueshme në madhësi S deri në L dhe vijnë në ngjyra të ndryshme si e zezë, e bardhë dhe ngjyrë lëkure për të përmbushur preferencat tuaja.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një kombinim të përsosur të komoditetit dhe elasticitetit. Lloji i pëlhurës është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

  • Rehati maksimale falë teknologjisë pa qepje.
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L.
  • Ngjyra: E zezë, e bardhë, ngjyrë lëkure.
  • Përbërja: 92% pambuk, 8% elastan.
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey.
Detajet
Gjinia: Femër