Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me dantella

Numri i produktit: HPG-200088844.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra nga Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar komoditet dhe stil. Ato janë të bëra nga një pëlhurë e butë dhe elastike që përshtatet me trupin tuaj.

Me një kombinim të pambukut dhe elastanit, këto të brendshme ju sigurojnë një ndjesi të rehatshme gjatë gjithë ditës. Ngjyra e zezë dhe detajet me dantella shtojnë një prekje femërore dhe elegante.

Mund të zgjidhni nga një gamë e madhësive që përfshijnë S, M, L dhe XL për të gjetur përshtatjen e përkryer për ju.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë