Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, ngjyrë krem

Numri i produktit: HPG-200083252.5
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme termike me mëngë të gjata nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për meshkuj. Produkti është i disponueshëm në ngjyrat e zezë dhe krem dhe në madhësi nga S deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 48% viskozë, 48% poliester dhe 4% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik që përshtatet me trupin.

Lloji i materialit është Lycra Viscose, i cili siguron një ndjesi të butë dhe të ngrohtë, ideal për ditët e ftohta ose si shtresë mbrojtëse gjatë aktiviteteve sportive në ambiente të jashtme.

  • Disponueshëm në madhësi nga S deri në XXL
  • Material i butë dhe i ngrohtë
  • Elasticitet për përshtatje të përkryer
  • Ideal për përdorim në ditë të ftohta
  • Ngjyrat e zezë dhe krem në dispozicion
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Krem