Blej tani

status:

Maicë Erdem për meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200075079.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Erdem për meshkuj është e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Është e disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë.

Ka një gamë të madhësive nga S deri në XXL, duke u siguruar që të përshtatet për çdo trup. Përmbajtja e pëlhurës është 100% pambuk, që ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

Lloji i pëlhurës është shirit, i cili siguron një ndjesi të butë dhe rehati gjatë gjithë ditës.

  • Disponueshme në madhësi S deri në XXL
  • Pëlhurë 100% pambuk për komoditet maksimal
  • Ngjyra të bardhë dhe të zezë për të zgjedhur
  • Maicë me qafë të mbyllur
  • Ideal për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë