Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200071109.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Boxerat e gjatë Erdem janë të përshtatshëm për çdo burrë që kërkon rehati gjatë gjithë ditës. Ata janë të bërë nga një pëlhurë me përzierje pambuku dhe elastane, që ju përqafon trupin dhe ju ofron liri lëvizjeje.

Me një brez të butë dhe të rehatshëm, këto boxerë nuk shkaktojnë irritim dhe janë idealë për përdorim të vazhdueshëm. Ngjyra blu e errët është klasike dhe e lehtë për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje.

  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastane
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Modeli është i përshtatshëm për trupin
  • Rehati maksimale gjatë gjithë ditës
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët