Blej tani

status:

Duks me gjysmë zinxhir Erdem për meshkuj, ngjyrë blu marine

Numri i produktit: HPG-200069683.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

35 00

Përfshinë TVSH 18%

39,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

10 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Duksi Erdem për meshkuj vjen në madhësi nga M deri në XXL. Modeli karakterizohet nga një gjysmë zinxhir që ofron një stil modern dhe praktik. Përmbajtja e materialit është 72% pambuk dhe 28% poliamid, duke e bërë atë të rehatshëm dhe të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ngjyra blu marine e duksit është e lehtë për t'u kombinuar me veshje të tjera. Gjithashtu, produkti ka një xhep të përshtatshëm për ruajtjen e objekteve të vogla. Madhësia e modelit të produktit është M, me përmasa: Gjatësi: 188 cm, Bust: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm.

  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Model me gjysmë zinxhir
  • 72% pambuk, 28% poliamid
  • Ngjyrë blu marine
  • Ka një xhep
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët