Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200068958.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ata janë të bërë nga 100% pambuk, që ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Këto të brendshme vijnë në ngjyrat e zeza dhe të bardha dhe janë në dispozicion në madhësi nga S deri në XXL, duke u përshtatur për çdo trup.

Stili i tyre me qafë V dhe pa mëngë është ideal për përdorim nën rroba ose si një veshje e lehtë në shtëpi.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E disponueshme në të zeza dhe të bardha
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Stil: Pa mëngë me qafë V
  • Rehati dhe stil për çdo ditë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë