Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200068452.2
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e femrave nga Erdem janë të rehatshme dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Ato janë të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në L për të përmbushur nevojat e çdo gruaje.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin e tij.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë