Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200067565.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 10

Përfshinë TVSH 18%

12,60 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të bëra nga pëlhura me cilësi të lartë që përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar rehati dhe lëvizje të lirë.

Me një dizajn modern në ngjyrë gri, ato janë të disponueshme në madhësi nga M deri në XXL, të përshtatshme për çdo trup.

Modeli i të brendshmeve është i krijuar për të përshtatur nevojat e përditshme, duke siguruar një ndjesi të lehtë dhe të butë gjatë gjithë ditës.

  • Përbërje: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyrë: Gri
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Rehati dhe përshtatje ideale për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri