Blej tani

status:

Maicë Erdem për meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200066262.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë Erdem për meshkuj me qafë në formë V dhe pa mëngë.

Ngjyrat e disponueshme janë të zeza dhe të bardha.

Madhësitë e disponueshme nga S deri në XXL.

  • Përmbajtja e materialit: 50% pambuk, 50% modal.
  • Lloji i materialit: modal.
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm.
  • Lehtë për t'u kombinuar me veshje të tjera.
  • I përshtatshëm për të gjitha stinët.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë