Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200064889.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar rehati maksimale gjatë gjithë ditës. Atletet pa mëngë me qafë V janë të bëra nga 100% pambuk, që siguron një ndjesi të butë dhe komode në lëkurë.

Disponohen në ngjyrat e bardhë dhe të zezë, duke ju mundësuar të zgjidhni sipas preferencës tuaj. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

Materiali i të brendshmeve është i tipit ribon, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

  • 100% pambuk për komoditet të lartë.
  • Disponueshëm në madhësi nga S deri në XXL.
  • Ngjyrat e bardhë dhe e zezë në dispozicion.
  • Qafë V pa mëngë për stil dhe rehati.
  • Materiali ribon që siguron qëndrueshmëri.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë