Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200062422.2
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje 92% pambuk dhe 8% elastan për komoditet maksimal.

Modeli i gjatë i këtyre të brendshmeve ofron mbulim dhe mbështetje të mirë, ndërsa lycra single jersey siguron një ndjesi të butë dhe elastike në lëkurë.

Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirit, me madhësi nga M deri në XXL, këto të brendshme janë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm.

  • Përbërje pambuku dhe elastan për rehati.
  • Model i gjatë për mbulim të plotë.
  • Lycra single jersey për ndjesi të butë.
  • Disponueshme në tre ngjyra: e zezë, e bardhë dhe e hirit.
  • Madhësi nga M deri në XXL.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë