Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të ngjyrosura

Numri i produktit: HPG-200062049.4
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 00

Përfshinë TVSH 18%

15,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga një pëlhurë me përzierje pambuku dhe elastan, që përshtatet bukur me trupin tuaj. Ky model i gjatë i boksierëve është ideal për përdorim të përditshëm falë brezit të rehatshëm dhe të butë.

Me një përmbajtje të pëlhurës prej 92% pambuk dhe 8% elastan, këto të brendshme ofrojnë një ndjesi komoditeti dhe liri gjatë gjithë ditës. Të disponueshme në madhësi nga M deri në 4XL, ato janë të përshtatshme për çdo trup.

Modeli ka dimensione; Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Përbërje: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
  • Ngjyra: E tymosur
  • Rehati dhe butësi maksimale
  • Model i gjatë i boksierëve
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri