Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200059754.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëara nga bambu dhe kombinojnë cilësi të lartë me komoditet. Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme gjatë përdorimit.

Modeli i të brendshmeve Erdem është i disponueshëm në madhësi M, L, XL dhe XXL, duke u përshtatur lehtësisht me trupin dhe ofruar një përshtatje të përkryer. Përmasat e modelit janë; Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm.

Këto të brendshme janë të dizajnuara për të ofruar maksimumin e rehatshëm dhe janë ideale për përdorim të përditshëm.

  • Materiali: 95% bambu, 5% elastan
  • Ngjyra: të bardha
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Modeli ofron një ndjesi të butë dhe rehati
  • Ideale për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë