Blej tani

status:

Të brendshme Erdem për meshkuj, me print pika

Numri i produktit: HPG-200058847.6
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

9 50

Përfshinë TVSH 18%

11,90 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe janë të rehatshme për t'u mbajtur çdo ditë.

Disponohen në ngjyrat khaki dhe blu të errët, duke ofruar një stil të thjeshtë por elegant.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të shumta të konsumatorëve.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Ngjyrat: khaki dhe blu të errët
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Modeli me print pika
Detajet
Gjinia: Mashkull