Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200056912.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem Ç Giyim.

Disponohen në ngjyrë të bardhë dhe në madhësi të ndryshme nga S deri në XL.

Përbërja e materialit është 50% pambuk dhe 50% modal, duke ofruar rehati dhe qëndrueshmëri.

  • Madhësi në dispozicion: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Përbërja e materialit: 50% pambuk, 50% modal
  • Lloji i materialit: Modal
  • Rehati dhe qëndrueshmëri në përdorim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë