Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200056493.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, duke ju ofruar mundësi për të zgjedhur sipas preferencës tuaj.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, të përshtatshme për trupa të ndryshëm. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, që siguron një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit të përditshëm.

  • Disponueshëm në ngjyra të zeza, të bardha dhe gri
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali Lycra Single Jersey për komoditet maksimal
  • Dizajn i përshtatshëm dhe modern për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri