Blej tani

status:

Maicë me V-qafë Erdem për meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200056029.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë Erdem për meshkuj është e bërë nga pambuku i kriposur dhe ofron një ndjesi të rehatshme dhe të butë.

Disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zeza, kjo maicë është ideale për përdorim të përditshëm.

Madhësitë variojnë nga M deri në XXXL, duke u siguruar që të përshtatet me trupa të ndryshëm.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Madhësi në dispozicion: M, L, XL, XXL, 3XL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Stili i qafës: V-qafë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë