Blej tani

status:

Atlete të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200052932.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

35 20

Përfshinë TVSH 18%

44,00 €
Ju kurseni: 8,80 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete të brendshme nga marka Erdem, të dizajnuara posaçërisht për meshkuj.

Disponohen në ngjyra të zeza, të bardha dhe të hirta, duke ofruar një gamë të gjerë për çdo preferencë.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke siguruar një përshtatje të përkryer për të gjithë.

  • Materiali: 100% pambuk për maksimum komoditet.
  • Lloji i materialit: Atlete.
  • Ngjyra të disponueshme: e zezë, e bardhë, e hirtë.
  • Masat: S, M, L, XL, XXL.
  • Marka: Erdem İç Giyim.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë