Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200051161.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të rehatshme dhe me stil. Ato janë të bëra nga pëlhura me cilësi të lartë që përmban 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike.

Me një dizajn modern dhe printim digjital, këto të brendshme ofrojnë një pamje tërheqëse dhe janë të disponueshme në madhësi M, L dhe XL. Pëlhura e tyre është e tipit 40/1 Lycra Single Jersey, e cila siguron qëndrueshmëri dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për meshkujt që kërkojnë kombinimin e përsosur të komoditetit dhe stilit.

  • Pëlhurë me përmbajtje 92% pambuk dhe 8% elastan
  • Dizajn modern me printim digjital
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL
  • Pëlhura e tipit 40/1 Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri për përdorim të gjatë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe