Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, të zeza dhe të kremta

Numri i produktit: HPG-200048428.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet termike Erdem janë të dizajnuara për t'ju mbajtur të ngrohtë dhe rehat gjatë ditëve të ftohta. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të kremta, duke ju ofruar mundësi zgjedhjeje për preferencat tuaja personale.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke siguruar që çdo person të gjejë përmasën e përshtatshme për veten. Materiali përbëhet nga 48% viskozë, 48% poliester dhe 4% elastan, që ofron një kombinim të përsosur të komoditetit dhe elasticitetit.

Lloji i materialit është lycra viskozë, i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të ruajtur ngrohtësinë trupore. Këto të brendshme termike janë zgjedhja ideale për meshkujt që kërkojnë mbrojtje dhe ngrohtësi gjatë periudhave të ftohta të vitit.

  • Disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të kremta
  • Gama e madhësive nga S deri në XXL
  • Material: 48% viskozë, 48% poliester, 4% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra viskozë
  • Ideal për ditët e ftohta
Detajet
Gjinia: Mashkull