Blej tani

status:

Maicë me V-qafë për meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200046853.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Erdem për meshkuj është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofron komoditet të lartë.

Ngjyra e disponueshme është e zezë dhe ka një gamë të madhësive nga S deri në XXL.

Materiali i përdorur për prodhimin e kësaj maice është një kombinim i pambukut dhe modalit, duke siguruar një ndjesi të butë dhe komode.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: L, M, S, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e materialit: 50% pambuk, 50% modal
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë