Blej tani

status:

Maicë V-Qafë Erdem për Meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200045362.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Erdem me qafë V për meshkuj është e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Ngjyra e disponueshme është e bardhë dhe është e bërë nga një pëlhurë e kombinuar që përmban 50% pambuk dhe 50% modal, e cila ofron komoditet dhe butësi.

Produkti vjen në madhësi të ndryshme që variojnë nga S deri në XXL, duke u siguruar që të përshtatet me nevojat e çdo klienti. Stili i thjeshtë dhe i pastër i maicës bën që të jetë e përshtatshme për t'u kombinuar me veshje të ndryshme.

Pëlhura modal është e njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të ruajtur formën edhe pas shumë larjeve, duke e bërë këtë maicë një zgjedhje të zgjuar për përdorim afatgjatë.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Përbërja e pëlhurës: 50% pambuk, 50% modal
  • Stil i thjeshtë V-qafë
  • Rezistent ndaj deformimit
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë