Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200045035.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Materiali i prodhimit është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe qëndrueshmëri.

Disponohen në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL për të përmbushur nevojat e çdo klienti.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Gjinia: Mashkull
  • Lloji i pambukut: i fijuar
  • Lloji i materialit: single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët