Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me dantella

Numri i produktit: HPG-200044360.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e grave nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për të ofruar rehati dhe stil. Ato janë të bardha në ngjyrë dhe vijnë në madhësi të ndryshme që përfshijnë S, M, L dhe XL për të përshtatur nevojat e secilës femër.

Fabrica e përdorur për të brendshmet është kombinim i pambukut dhe elastanit, me përmbajtje prej 92% pambuk dhe 8% elastane, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

Detajet me dantella shtojnë një prekje femërore dhe të hollë, duke bërë këto të brendshme një zgjedhje ideale për përdorim të përditshëm ose për raste speciale.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Material: 92% Pambuk, 8% Elastane
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Detaje me dantella për një pamje elegante
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë