Blej tani

status:

Atlete për djem të vegjël Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200044058.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete për djem të markës Erdem İç Giyim, në ngjyrë të bardhë. Produkti është i disponueshëm në madhësi të ndryshme për fëmijë nga 1 deri në 14 vjeç.

Atletet janë të bëra nga 100% pambuk, duke ofruar komoditet dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit të përditshëm.

Lloji i materialit është ribanë, i cili siguron një ndjesi të butë dhe rehati për fëmijën tuaj.

  • Ngjyrë: Të bardha
  • Madhësi të disponueshme: 1-14 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Rehati dhe butësi për përdorim të përditshëm
  • Tipi i materialit: Ribana
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë