Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200043728.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, duke ofruar një gamë të gjerë për çdo preferencë personale.

Madhësitë variojnë nga 45 deri në 58, duke siguruar që çdo burrë të gjejë përmasën e duhur për trupin e tij. Përmasat e trupit përfshijnë 42:Xs, 45:S, 48:M, 51:L, 54:Xl, 56:Xxl, 58:3Xl, 60:4Xl.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 3XL, 48, 51, 54, 56
  • Ngjyra: Gri
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e materialit: 100% Pambuk
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri