Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë e tymosur

Numri i produktit: HPG-200043198.5
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe qëndrueshmëri gjatë gjithë ditës.

Disponohen në ngjyra të ndryshme si e zezë, e bardhë, gri, e tymosur, kuq e errët, bezhë, kafe, blu dhe blu marin. Gjithashtu, vijnë në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në XXL për të përshtatur nevojat e çdo klienti.

Materiali 100% pambuk siguron një ndjesi komforti maksimal, ndërsa lloji i materialit, single jersey, është i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyra të ndryshme në dispozicion
  • Rehati dhe qëndrueshmëri për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri