Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200043139.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

13 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer për maksimum komoditet.

Disponohen në ngjyrë të bardhë dhe në një gamë të gjerë madhësish nga 45 (S) deri në 60 (4XL).

Materiali është 100% pambuk dhe lloji i pëlhurës është single jersey, i cili ofron një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i pëlhurës: Single jersey
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Madhësi të disponueshme: 45 (S) - 60 (4XL)
  • Stil: O-qafë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë