Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200040984.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Modeli Weweus është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ofron një ndjesi të shkëlqyer në trup.

Me një përmbajtje të pëlhurës prej 65% pambuku, 30% poliamidi dhe 5% elastan, këto të brendshme sigurojnë një kombinim të përsosur të qëndrueshmërisë dhe elasticitetit.

Disponueshme në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në XXL, ato janë të përshtatshme për meshkuj të ndryshëm trupmadhësish. Ngjyra e zezë e bën ato të kombinueshme lehtësisht me çdo lloj veshjeje.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Modeli Weweus për meshkuj
  • Përbërja e pëlhurës: 65% Pambuk, 30% Poliamid, 5% Elastan
  • Ngjyra e zezë
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë