Blej tani

status:

Hellonke për femra Erdem, blu marine

Numri i produktit: HPG-200039444.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Stili
Madhësia

14 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hellonket për femra nga Erdem İç Giyim janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Modeli Weweus Cyclist Short Leggings është i dizajnuar për të përshtatur madhësitë nga XS deri në L. Materiali i veçantë i përbërë nga 92% Poliamid dhe 8% Elastan ofron një ndjesi komforti dhe fleksibiliteti.

Ngjyra blu marine e këtyre hellonkeve i jep një pamje elegante dhe mund të kombinohet lehtësisht me pjesë të tjera të gardërobës. Përdorimi i tyre është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme gjatë ditës.

Dimensionet e manekenit janë: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95, që ju ndihmon të krijoni një ide më të qartë mbi si mund të rreshtohen në trupin tuaj.

  • Madhësi universale nga XS deri në L
  • Material: 92% Poliamid, 8% Elastan
  • Ngjyra: Blu marine
  • Stil i përditshëm dhe komod
  • Modeli Weweus Cyclist Short Leggings
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E kaltër e errët
Stili: Ditor